Всі дані про події отримано з відкритих джерел, а саме, з тематичних сторінок, що формують розклади своїх занять на сторонніх сервісах. Проект “Бути напоготові” не несе відповідальності за точність наведених даних, їх отримано та опубліковано “AS IS”. Всі дані про місце, час та умови наведено в подіях.
Посилання на реєстрацію містяться в подіях та/або в посиланнях на джерело події.

Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Перша допомога дітям

Квітень 29 @ 10:00 - 16:00

29 квітня у Рівному пройде курс “Перша допомога дітям”.
Тривалість: 1 день з 10:00 по 16:00

Діти – це не зменшена копія дорослих. Порятунок дітей потребує спеціальних знань по першій допомозі – є важливі нюанси і спеціальні маніпуляції, які необхідно знати батькам і всім, хто працює з дітьми (няням, вихователям і т.д.).

За допомогою підручних та спеціальних засобів, наші кваліфіковані інструктори навчать вас проводити серцево-легеневу реанімацію, викликати швидку, діяти при: утопленні, судомному стані, порушення прохідності дихальних шляхів, підвищенні температури тіла, втраті рідини та інших актуальних питаннях надання першої домедичної допомоги дітям.

Курс розрахований на людей без базової медичної освіти і не є професійним у підготовці медичних працівників, а також для медиків які хочуть попрактикуватись на сучасному спорядженні по новим стандартам першої допомоги.

По закінченню курсу, проводиться практичний іспит, та при успішному складанні його видається СЕРТИФІКАТ від 44 НЦ EMSA Ukraine.

Даний курс відповідає сучасним стандартам Європейської ради з реанімації (ERC) і Американської Асоціації Серця (АНА), а також нормативним документам Міністерства охорони здоров’я України та дає навички основ надання першої допомоги дітям.

Вартість – 400 грн (при оплаті до 25 квітня – 350 грн)
Для реєстрації на курс заповніть форму
https://goo.gl/S58rir

Деталі

Дата:
Квітень 29
Час:
10:00 - 16:00
Подія Category:
Сайт:
https://goo.gl/S58rir

Організатор

44 Навчальний Центр/ “EMSA-Ukraine” Рівне
Сайт:
https://www.facebook.com/44.rv.ua/

Місце проведення

44 Навчальний Центр/ “EMSA-Ukraine” Рівне
Степана Бандери 14А
Rivne, UA
+ Google Map

Бути напоготові - організації