Всі дані про події отримано з відкритих джерел, а саме, з тематичних сторінок, що формують розклади своїх занять на сторонніх сервісах. Проект “Бути напоготові” не несе відповідальності за точність наведених даних, їх отримано та опубліковано “AS IS”. Всі дані про місце, час та умови наведено в подіях.
Посилання на реєстрацію містяться в подіях та/або в посиланнях на джерело події.

Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Надання першої домедичної допомоги(базовий курс), м.Одеса

Січень 28 @ 10:00 - 18:00

28 січня в Одесі пройде курс з Першої домедичної допомоги
Обов’язкова попередня реєстрація https://goo.gl/forms/30QM4YbSrQ1iBcEt2

Курс розрахований на усіх бажаючих громадян, яким не байдуже життя їх близьких. Дуже часто ваші знання можуть врятувати життя, а незнання чи бездіяльність- вбити людину.
Даний тренінговий курс базується на програмі EMSA Ukraine. Заняття на 60% складаються з практичних навичок і включають у себе роботу при кровотечах, ДТП, інфарктах, інсультах, епілепсії, удавленні, утопленні, та інших ситуаціях, з якими ви можете стикнутись в житті.

Тривалість – 1 день з 10:00 до 18:00 (перерва з 13:00 до 14:00)
Вартість курсу 550 грн

Також, курс рекомендований не лише цивільним, а й усім категоріям медичного персоналу, лікарям та медикам як базовий, для відточення навичок і вмінь з порятунку потерпілого (після проходження даного курсу, учасникам буде запропоновано участь в поглибленому курсі Підтримки життя)

Деталі

Дата:
Січень 28
Час:
10:00 - 18:00
Подія Category:
Сайт:
https://goo.gl/forms/30QM4YbSrQ1iBcEt2

Організатор

44 Навчальний Центр
Сайт:
https://www.facebook.com/44TC.UA/

Бути напоготові - організації