Всі дані про події отримано з відкритих джерел, а саме, з тематичних сторінок, що формують розклади своїх занять на сторонніх сервісах. Проект “Бути напоготові” не несе відповідальності за точність наведених даних, їх отримано та опубліковано “AS IS”. Всі дані про місце, час та умови наведено в подіях.
Посилання на реєстрацію містяться в подіях та/або в посиланнях на джерело події.

Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Базова підтримка життя

Лютий 24 @ 10:00 - 17:00

24 лютого в Харкові пройде курс з Першої домедичної допомоги

Курс розрахований на усіх бажаючих громадян, яким не байдуже життя їх близьких. Дуже часто ваші знання можуть врятувати життя, а незнання чи бездіяльність- вбити людину.
Даний тренінговий курс базується на програмі EMSA Ukraine. Заняття на 60% складаються з практичних навичок і включають у себе роботу при кровотечах, ДТП, інфарктах, інсультах, епілепсії, удавленні, утопленні, та інших ситуаціях, з якими ви можете стикнутись в житті.

Тривалість – 1 день з 10:00 до 17:00 (перерва з 13:00 до 14:00)

Також, курс рекомендований не лише цивільним, а й усім категоріям медичного персоналу, лікарям та медикам як базовий, для відточення навичок і вмінь з порятунку потерпілого (після проходження даного курсу, учасникам буде запропоновано участь в поглибленому курсі Підтримки життя.
Реєстрація за посиланням : https://goo.gl/forms/MPZOOrojXDxrYT6r1

Деталі

Дата:
Лютий 24
Час:
10:00 - 17:00
Подія Category:
Сайт:
https://goo.gl/forms/MPZOOrojXDxrYT6r1

Організатор

44 Навчальний Центр
Сайт:
https://www.facebook.com/44TC.UA/

Бути напоготові - організації